HABERLER

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, American Proficiency Institute tarafından Ağustos 2014 döneminde düzenlenen Listeria Monocytogenes analizinde Mikrobiyoloji Yeterlilik Testine katılımış ve başarılı olmuştur.

Sertifika için tıklayınız.

!----

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Temmuz-Eylül 2014 dönemi, 1597 kodlu “Cabbage Purée” numunesinde“Nitrat Tayini” analizinde FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

!----

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI akreditasyon kapsamına YENİ ANALİZLER eklenmiştir.

Yenilenen Akreditasyon Kapsamımız ve Akreditasyon Sertifikamız için tıklayınız.

YETERLİLİK TESTLERİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Haziran 2014 dönemi, 193d02 kodlu Tavuk numunesinde “Listeria Monocytogenes”; 193d11 kodlu Et numunesinde “Esterichia coli O157” ve 193e14 kodlu Süt Tozu numunesinde “Coagulase Positive Staphylococci” analizlerinde FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

YETERLİLİK TESTİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Nisan-Mayıs 2014 dönemi, 2455 kodlu Bisküvi numunesinde “Nem Tayini”, “Kül Tayini”, “Toplam Yağ Tayini” ve “Protein Tayini” analizlerinde FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

YETERLİLİK TESTİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Nisan-Mayıs 2014 dönemi, 2957 kodlu Liyofilize Et numunesinde (Meat Authenticity - Chicken) “Et Türü Tayini” analizinde FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

FUTURE FISH EURASIA 2014

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, 5-7 Haziran 2014 tarihlerinde düzenlenen Future Fish Eurasia - 7. Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme, Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarı’na katılmıştır.

Fuar katılım belgesi için tıklayınız.

YETERLİLİK TESTİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Nisan 2014 dönemi, 0851 kodlu Meyve Suyu numunesinde “Brix”, “pH”, “Toplam Asitlik” ve “Toplam Şeker” analizlerinde FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

YETERLİLİK TESTİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Nisan 2014 dönemi, 27134 kodlu Çikolata numunesinde “Kantitatif Badem Tayini” analizinde FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

YETERLİLİK TESTİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Nisan 2014 dönemi, TM191d07 kodlu kurutulmuş yumurta numunesinde “Salmonella spp. Tayini” ve TM191e15 kodlu un numunesinde “Maya-Küf Sayımı” FEPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

YETERLİLİK TESTİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Mart 2014 dönemi, 2955 kodlu Liyofilize Et numunesinde (Meat Authenticity - Beef) “Et Türü Tayini” analizinde FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

YETERLİLİK TESTİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Mart 2014 dönemi, 25116 kodlu Peynir numunesinde “Nem Tayini”, “Kül Tayini”, “Toplam Yağ Tayini”, “Azot Tayini” ve “Klorür Tayini” analizlerinde FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

YETERLİLİK TESTİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Mart 2014 dönemi, 0191 kodlu Konserve Et numunesinde “Nem Tayini”, “Kül Tayini”, “Toplam Yağ Tayini”, “Azot Tayini” ve “Klorür Tayini” analizlerinde FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

TSE

DEPPO Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı 26.03.2014 tarihinde Türk Standartları Enstitüsü tarafından, DENEY HİZMETİ ALINABİLECEK LABORATUVAR ONAYI belgesini alarak, TSE’nin taşeron laboratuvarı olmuştur. TSE Deney Hizmeti Alınabilecek Laboratuvar Onayı Deney Hizmeti Alınabilecek Laboratuvar Kapsamı   

YETERLİLİK TESTİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ulusal Gıda Referans Laboratuvarı’nın düzenlediği Şubat 2014 dönemi, 2014-MKB-001 çevrim kodlu kıyma numunesinde “E.coli Sayımı” yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

YETERLİLİK TESTİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ulusal Gıda Referans Laboratuvarı’nın düzenlediği Ocak-Şubat 2014 dönemi, 2004-MİK-01 çevrim kodlu kuru incir numunesinde “Aflatoksin Tayini (B&G ve Toplam)” yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

YETERLİLİK TESTİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ulusal Gıda Referans Laboratuvarı’nın düzenlediği Aralık 2013 dönemi, 2013-MKB-007 çevrim kodlu hazır yemek numunesinde “Stafilokokkal Enterotoksin Tayini” yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

YETERLİLİK TESTİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Aralık 2013 dönemi, TM188e06 kodlu et numunesinde “Clostridium Perfiringens Sayımı” FEPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

YETERLİLİK TESTİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Kasım 2013 dönemi, TM186d02 kodlu peynir ve TM186d11 kodlu salata numunelerinde “Listeria spp. Tayini” FEPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

YETERLİLİK TESTİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ulusal Gıda Referans Laboratuvarı’nın düzenlediği Kasım 2013 dönemi, 2013-MKB-005 çevrim kodlu toz bebek maması numunesinde “Salmonella spp. Tayini” ve “Cronobacter spp. Tayini” yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

YETERLİLİK TESTİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İstanbul Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü’nün düzenlediği Eylül 2013 dönemi, S0533 ve S0534 çevrim kodlu Liyofilize Bakteri Miksi numunelerinde “Aerobik Koloni Sayımı Tayini”, “Koliform Sayımı”, “Koagülaz Pozitif Stafilokok Tayini”, “Salmonella spp. Tayini”, “Listeria Monocytogenes Tayini” yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

YETERLİLİK TESTİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Eylül 2013 dönemi, TM185e03 kodlu salata numunesinde “Enterobacteriaceae Sayımı” FEPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

YETERLİLİK TESTİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ulusal Gıda Referans Laboratuvarı’nın düzenlediği Haziran 2013 dönemi, 2013-MKB-003 çevrim kodlu mayonezli salata numunesinde “Listeria Monocytogenes Tayini” yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

YETERLİLİK TESTİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ulusal Gıda Referans Laboratuvarı’nın düzenlediği Haziran 2013 dönemi, 2013-MKB-002 çevrim kodlu et suyu numunesinde “Salmonella spp. Tayini” yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

YETERLİLİK TESTİ

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI, Haziran 2013 dönemi, M183e15 kodlu et numunesinde “Maya-Küf Sayımı” FEPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

İZMİR'İN GÖZDE'Sİ

Deniz Ticaret Odası (DTO) İzmir Şubesi'nin yeni dönemde tek kadın meclis üyesi olan Gözde Demir, İzmir'in genç girişimcileri arasında yer alıyor. Devamı...

EN BÜYÜK MUTLULUĞU İSTİHDAM YARATMAK

Uğursan Denizcilik’te önemli taşımacılık operasyonlarına imza atan Gözde Demir, şimdi de 5 milyon euro yatırımla, çoğu kadın 34 kişinin çalıştığı analiz laboratuvarı kurdu. Devamı...

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Ocak-Mart 2012 dönemi, 14109 kodlu bitkisel yağ numunesinde “Yağ Asitleri Kompozisyonu Tayini” FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Mayıs 2012 dönemi, 04190 kodlu kuru incir numunesinde “Aflatoksin Tayini (B&G ve Toplam)” FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Mayıs 2012 dönemi, 03103 kodlu içecek numunesinde “Benzoik Asit Tayini” FAPAS karşılaştırma testine yeterlilik ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Ekim 2012 dönemi, 03105 kodlu içecek numunesinde “Brix Tayini”, “pH Tayini” ve “Sorbik Asit Tayini” FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Mart 2013 dönemi, 2450 kodlu ekmek kırıntıları numunesinde “Nem Tayini”, “Kül Tayini” ve “Azot Tayini” FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Mart 2013 dönemi, 1586 kodlu ıspanak püresi numunesinde “Nitrat Tayini” FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Temmuz 2012 dönemi, 19135 kodlu domates püresi numunesinde “Pestisit Kalıntı Tayini” FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ulusal Gıda Referans Laboratuvarı’nın düzenlediği Ağustos 2012 dönemi “GDO Tarama Analizi” Laboratuvarlar Arası Karşılaştırma Çevrimine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Ocak 2013 dönemi, GeMSU64 kodlu soya unu numunesinde “GDO Tarama Analizi” GEMMA yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Eylül 2012 dönemi, TM175e12 kodlu pirinç numunesinde “B.cereus Sayımı” ve TM175e09 kodlu süt tozu numunesine “Aerobik Koloni Sayımı” FEPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Ekim 2012 dönemi, FEPAS176 kodlu çikolata numunesinde “Salmonella spp.Tayini” FEPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Aralık 2012 Dönemi, TM178e15 kodlu un “maya-küf tayini”, TM178e04 kodlu et numunesinde “Enterobacteriaceae Sayımı”, “Koliform Sayımı” ve “E.coli Sayımı” FEPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Mart 2013 dönemi, 25105 kodlu peynir numunesinde “Nem Tayini”, “Kül Tayini”, “Yağ Tayini”, “Azot Tayini”, “Sodyum Klorür Tayini” FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Şubat 2013 dönemi, GeMMU21 kodlu mısır-soya unu karışımı numunesinde “GDO Tarama Analizi” GEMMA yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Şubat 2013 dönemi, 19146 kodlu üzüm püresi numunesinde “Pestisit Kalıntı Tayini” FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Nisan 2013 dönemi, 04212 kodlu kuru incir numunesinde “Aflatoksin Tayini (B&G ve Toplam)” FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Mart 2013 dönemi, 0847 kodlu kızılcık suyu numunesinde “Brix Tayini”, “pH Tayini”, Asitlik Tayini”, ”Toplam Şeker Tayini” FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Mayıs 2013 dönemi, 0185 kodlu konserv et numunesinde “Nem Tayini”, “Kül Tayini”, “Yağ Tayini”, “Azot Tayini” ve “Klorür Tayini” FAPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Nisan 2013 dönemi, FEPAS181 kodlu sığır eti numunesinde “Koagülaz Pozitif Stafilokok Tayini” FEPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Mayıs 2013 dönemi, M182d07A kodlu tavuk eti numunesinde “Salmonella spp. Tayini” ve TM182e13 kodlu süt tozu numunesinde “Aerobik Koloni Sayımı Tayini” ve “Bacillus cereus Sayımı” FEPAS yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ulusal Gıda Referans Laboratuvarı’nın düzenlediği Mayıs 2013 dönemi, 2013-MKB-001 çevrim kodlu elma suyu numunesinde “E.Coli O157 Tayini” yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

DEPPO ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ulusal Gıda Referans Laboratuvarı’nın düzenlediği Haziran 2013 dönemi, 2013-MKB-002 çevrim kodlu et suyu numunesinde “Salmonella spp. Tayini” yeterlilik testine katılmış ve başarılı olmuştur.

Deppo Özel Kontrol Laboratuvarı Çevre Analiz Birimi

Haziran-Temmuz 2012 dönemi “Atık suda metaller, anyonlar, Katı madde tayinleri” -FAPAS Karşılaştırma Testine katılmış ve başarılı olmuştur.

Deppo Özel Kontrol Laboratuvarı Çevre Analiz Birimi

Ekim-Kasım 2012 dönemi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yeterlilik Testine katılmış ve başarılı olmuştur.

Deppo Özel Kontrol Laboratuvarı Çevre Analiz Birimi

Nisan 2012 dönemi 9 eylül Üniversitesi Yeterlilik Testine katılmış ve başarılı olmuştur.

Deppo Özel Kontrol Laboratuvarı Çevre Analiz Birimi

Şubat 2011 dönemi “Atık suda metaller, pH ve iletkenlik ” -FAPAS Karşılaştırma Testine katılmış ve başarılı olmuştur.

Deppo Özel Kontrol Laboratuvarı Çevre Analiz Birimi

Şubat 2011 dönemi “Atık suda metaller, pH ve iletkenlik ” - Tübitak/UME Laboratuvarlararası Karşılaştırma tesitine katılmış ve başarılı olmuştur.

Deppo Özel Kontrol Laboratuvarı Gübre Analiz Birimi

Aralık 2012 dönemi “Kimyevi gübrede Toplam Azot,Suda Çözünür Potasyum (K2O) Tayini”-Uzman Lab. Akreditasyon Danışmanlık Karşılaştırma tesitine katılmış ve başarılı olmuştur.

Web Sitemiz Yenilendi!

Deppo Özel Kontrol Laboratuvarı sizlerden gelen geri bildirimler üzerine web sitesini yeniledi. Yeni web sitemiz artık mobil kullanıcılar için de uyumlu.

FAPAS KARŞILAŞTIRMA TESTİ

Deppo Özel Kontrol Laboratuvarı Gıda Analiz Birimi, Mayıs-Temmuz 2012 dönemi 'Domateste Pestisit Kalıntı Tayini' -FAPAS Karşılaştırma Testine katılmış ve başarılı olmuştur.

FAPAS KARŞILAŞTIRMA TESTİ

Deppo Özel Kontrol Laboratuvarı Gıda Analiz Birimi , Mayıs 2012 dönemi 'Benzoik Asit Tayini' -FAPAS Karşılaştırma Testine katılmış ve başarılı olmuştur.

FAPAS KARŞILAŞTIRMA TESTİ

Deppo Özel Kontrol Laboratuvarı Gıda Analiz Birimi, Ocak-Mart 2012 dönemi "Bitkisel Yağlarda Yağ Asitleri Kompozisyonu" -FAPAS Karşılaştırma Testine katılmış ve başarılı olmuştur.

FAPAS KARŞILAŞTIRMA TESTİ

Deppo Özel Kontrol Laboratuvarı Gıda Analiz Birimi, Mart-Nisan 2012 dönemi "Kuru İncirde Aflatoksin B&G Tayini" -FAPAS Karşılaştırma Testine katılmış ve başarılı olmuştur.

Laboratuvar, belgelendirme ve muayene hizmetlerini yürütecek yurt içi ve yurt dışındaki kuruluşları akredite etmek, bu kuruluşların belirlenen ulusal ve uluslararası standartlara göre faaliyetlerde bulunmalarını ve bu suretle ürün/hizmet, sistem, personel ve laboratuvar belgelerinin ulusal ve uluslararası alanda kabulünü temin etmek amacıyla, merkezi Ankara'da olmak üzere Başbakanlıkla ilgili, özel hukuk hükümlerine tabi, tüzel kişiliği haiz, idarî ve malî özerkliğe sahip,Türk Akreditasyon Kurumunun yapmış olduğu değerlendirmeler sonucu, "TURKAK" belgesini almaya hak kazandık.